Zapojili jsme se do soutěže Vesnice roku 2026
Naše obec se v letošním roce přihlásila do soutěže Vesnice roku 2026. Cílem je představit život v obci, činnost spolků, společenské dění i to, jak se Liboš postupně rozvíjí.
Hodnotící komise navštíví Liboš v pondělí 8. června 2026 a v obci stráví 120 minut. Během této doby projde vybraná místa a seznámí se s místním děním. Závěrečná zastávka proběhne u rybníků přibližně kolem 14:30 hodin.
Zveme všechny občany, aby přišli obec podpořit a pomohli vytvořit příjemnou atmosféru při setkání s hodnotící komisí. Pokud se nemůžete zapojit osobně, můžete nás podpořit podpisem do podpisového archu, který je k dispozici na obecním úřadě, v mateřské škole, v knihovně a v hospodě.
Během příštího týdne budou do vašich schránek doručena loga Vesnice roku. Prosíme o jejich vylepení v den soutěže na viditelné místo na vašem domě směrem do ulice.
Děkujeme všem za podporu. Věříme, že máme šanci uspět.